Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Velorex-párty09

                           

Velorex párty 27.6. 2009
 
A už zase je po dalším ročníku velorex párty. Doufáme, že i v letošním roce 2009 se Vám všem líbila, stejně jako předchozí ročníky. I letos nás bohužel zastihlo nepříznivé počasí, ale aspoň část dne nám vydrželo a myslím, že jsme se si to i přesto všichni pěkně užili.  Velorexů se sjelo 25 a někteří dokonce cestovali až 400 km z Polska. Veteránských motorek bylo asi 8 a k vidění bylo také jedno Porsche a několik trabantů. Děkujeme všem za účast i přesto počasí.
 Krasojízda dopadla skvěle, sice všechny velorexy nepřijely „po svých“, ale na laně tažené jiným velorexem. Navzdory všemu se nakonec povedlo odpadlíka opravit hned po příjezdu :).
  Dětem ze základní školy v Komorní Lhotce se moc povedl muzikál Červená Karkulka za který děkujeme všem paním učitelkám .  I při karaoke nám děti předvedly, že se ničeho nebojí a šlo jim to opravdu parádně.
 Skládání střechy u velorexe opravdu není úplně jednoduchá věc, ale musíme uznat, že laická veřejnost nás opravdu mile překvapila (až na ten ztracený šroubek, ale ten už se nahradil :)) a všem to šlo jakoby doma v garáži také nějakého měli :).
   Letos cenu za nejlepší stroj srazu vyhrál Pavel Sabela se svým originálním a čerstvě zprovozněným velorexem, druhé místo pak vyhrál prezident velorex klubu pro Severní Moravu a Slezsko Standa Swaczyna a třetí pak David Kisza.
 Špagety letošním soutěžícím opravdu daly zabrat, každy měl ve své misce 1,20 kilo špaget, kterých bylo v sýrovém stavu 2,5 kg a k tomu 4 dcl omáčky. Sláva vítězi a čest poraženým. Musíme uznat, že se opravdu všichni přemáhali a vložili do toho vše, navzdory zlomeným plastovým nožům (vidličky ani nedostali, jen nůž) a zjistili jsme, že v tomhle případě neplatí přísloví „ kdo uteče vyhraje“ :)
 Večer při opravdu deštivém počasí nás hřála svými hity kapela Orchidea, která to opravdu umí pěkně rozjet, někteří se šli chladit i na parket :).
 V deset hodin nastoupila rocková skupina Arest 23, přijeli až z dalekých Ivančič a opravdu to tady jak se říka … rozbalili naplno. (Nemluvě o tom, že jejich kytarista se účastnil soutěže v pojídaní špaget, podal i navzdory tomu skvělý výkon :)) Opravdu šoumeni, jak se nazývají… mladá ambiciózní skupina.
V noci jsme byli také svědky romantického zasnoubení před publikem a tímto přejeme budoucím novomanželům do života vše jen to nejlepší ať Vám to společně krásně klape.
 Moc děkujeme Radku Erbenovi, že nám celou akci moderoval i přes to deštivé počasi vydržel až do večera. A šlo mu to opravdu skvěle :).Naše díky patří také i zvukaři, který s námi přes veškeré nástrahy také vydržel celý den i noc. Samozřejmě děkujeme také sponzorům celé akce což byly firmy Artinex , M&M reality, Abrex s.r.o., Dallas bar a mnoho dalších, kteří se podíleli na celé akci. Samozřejmě nesmíme zapomenout i na nejmenovanou sousedku a poděkovat ji za upečení moc krásných dortů.
 Už teď přemýšlíme co si pro Vás všechny zase na příští rok připravíme a budeme samozřejmě potěšeni, když nám pošlete nějaký Váš nápad, či názor.
  Samozřejmě i letos bychom rádi našli sponzory pro tuto akci. Pro lepší Vaší reklamu a propagaci budeme rádi, když se nám ozvete dříve. Předem moc děkujeme .
Na všechny se těšíme zase v příštím roce.
Velorex párty 2009 v novinách:

 

Milí příznivci velorexů, motorek a veteránů  a sponzoři. 27. června 2009 proběhl v Komorní Lhotce již další Velorex párty. A zde jsou fotky.

 

      

   


 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek