Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Velorex-párty10
Velorex-párty10...

 

 

Dne 24.7. 2010 se uskutečnil další sraz velorexů v Komorní Lhotce. Počasí nám jako obvykle nepřálo, ale i přesto se sjelo poměrně dost velorexů a kupodivu také několik motorek :) Všem zmloklým účástníkům moc děkujeme. Krasojízda spojená s trabi srazem z Řeky byla opravdu krásná :) Všichni účastníci krasojízdy se mohli v Polském Cieszyne podívat na Piastovskou věž . Přivítal je tam také starosta a všem předal dárečky  Děkujeme za vstřícnost a za dárečky. Pokochat se krásnými stroji mohli také lidé z Českého Těšína, kde měla naše krasojízda  také zastávku. Fotky z Polska a Trabi srazu najdete ve vzkazníku :)

 Po příjezdu do Komorní Lhotky bylo zahájení párty, všechny uvítal Radek Erben a mohlo se začít soutěžit. Soutěžící ve všech disciplinách byli sice zmoklí, ale musíme uznat, že letos opravdu všichni podávali skutečně chvály hodné výkony. Do špaget i do piva jim trochu naprselo, ale vypadalo to, že je to pro naše borce spíše výhoda. Také v tombole jsme rozdali všechny ceny za něž děkujeme naším sponzorům a to APS realitám za spoustu cen do tomboly včetně jízdního kola, taktéž za ceny do tomboly Kofole a pivovaru Bernard. DĚKUJEME!

  Ač neradi, ale kvůli celkem silnému a vytrvalému dešti jsme museli zrušit večerní produkci, ale i přesto se našlo několik jedinců, kteří se skvěle bavili až do ranních hodin  Otužilcům zdar a příští rok snad už s lepším počasím NAZDAR!!!!

 

 

 

  

                

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek